- Komerční sdělení -aktuality

Hořčíkový olej pro začínající i zdatné sportovce

Pokud jste velmi aktivní, ale také začínající sportovec, velmi pravděpodobně jste se zajímali o doplňky stravy a jiné preparáty, které je vhodné používat před, při a po velkých sportovních výkonech, ale také klidně těch menších. Pokud jste však nenarazili na hořčíkový olej, s radostí vám v tomto článku představíme jeho původ, kvality, účinky a způsoby jeho využití pro regeneraci vašich svalů.

Původ hořčíkového oleje

Hořčíkový olej prvotřídní kvality je získáván z přírodního zdroje zvaného Zechstein, prastaré moře, které ukrývá hluboko pod povrchem země přírodní látky, které napomáhají normálnímu fungování lidského organizmu – chlorid hořečnatý. Pouhých 5 ml hořčíkového oleje obsahuje 508 mg hořčíku.

K čemu hořčíkový olej slouží

Čistý hořčíkový olej původem ze Zechsteinu působí na regeneraci svalů, uvolňuje svalové napětí, ulevuje od bolesti svalů a napomáhá také při svalovém zranění. Je možné využívat jej také jako formu relaxace. Chlorid hořečnatý může být používán v kombinaci s vodou také jako masážní olej, relaxační koupel pro celé nohy nebo jako lázně pro dolní končetiny, které jsou po náročném dni unavené. Obsažené magnezium napomáhá také pro zmírnění křečí. Dále hořčíkový olej přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, elektrolytické rovnováze, normálnímu energetickému metabolismu nebo normální činnosti nervové soustavy. Dále je vhodný pro navození normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Aplikace hořčíkového oleje

Hořčíkový olej je nabízen také ve formě spreje v balení 100 ml. Tento olej je možné nastříkat na pokožku a nechat jej vstřebat se po dobu 10 – 15 minut. Poté zbytky oleje setřete nebo omyjte.

Woldohealth Hořčíkový olej je vyráběn v Německu, neobsahuje žádné vonné látky, barviva, konzervanty, silikonové oleje ani deriváty. Je testován za vysokých standardů kvality.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek