- Komerční sdělení -aktuality

Jak správně obléct miminko?

Jste v očekávání a pomalu vybavujete šatník pro nově příchozího člena rodiny? Pamatujte na to, že oblečení pro miminko by mělo být pohodlné, měkké a z materiálu, který je snadný na údržbu. Dobrou volbou je oblečení z bavlny, která se také dobře pere a je šetrné k citlivé pokožce vašeho miminka. Na syntetické látky spíše zapomeňte.

Co nakoupit?

Miminka rostou velmi rychle a zřejmě budete muset neustále měnit velikost oblečení, připravte se tedy na hodiny převlékání. Samozřejmě záleží i na ročním období, do kterého se vám prcek narodí. Obecně však počítejte s tím, že budete potřebovat několikera kojenecká body, bavlněné dupačky, overaly, dále pak teplé svetříky, čepičky, ponožky, capáčky či bavlněné rukavičky.

Jakou velikost kojeneckého oblečení svému miminku pořídit?

Nakupujte více oblečení určené pro miminka do tří měsíců. Oblečení velikosti 0–3 měsíce vám totiž déle vydrží. Vezměte si například, že vidíte za výlohou krásné dětské botičky, neodoláte a koupíte je. A ejhle – boty jsou sice roztomilé, ale úplně zbytečné. Vaše dítě nebude chodit dříve než kolem jednoho roku, takže šetřete peníze.

Nebojte se experimentovat

Rodiče i známí novorozeným miminkům často nakupují vtipné dupačky, trička či jiné oblečení pro děti. Mezi klasiku můžeme zařadit vtipné oblečení pro miminko s nápisem „nejlepší táta/máma“. Populární jsou také vzory s komiksovými superhrdiny z dílny Marvelu nebo DC. Dětských originálních body s žertovným nápisem zkrátka najdete v obchodech celou řadu. Děti nepochybně milují vtipná trička se vzory postaviček ze svých oblíbených kreslených seriálů. Pokud se však jedná o novorozeně, ocení vtipné oblečení pro miminko spíše jeho rodiče a Instagram. V naší sekci Bodýčka pro děti najdete řadu zábavných kousků, které jistě oceníte.

Méně je někdy více

Oblečení pro miminko však může být i decentně vtipné. Co říkáte například na pandí vzor čepičky s botičkami? Nemusí se jednat zrovna o pandu, vybrat můžete třeba méďu, štěňátko apod. Možností je nepřeberné množství.

Malí dospělí – módní ikona může být i z vašeho miminka

Někteří rodiče své děti oblékají již od raného věku jako dospělé. Jedním z takových příkladů může být Suri Cruise, dcera Katie Holmes a Toma Cruise, která byla již od dětství módní ikonou. Použitím nenápadných barev jako jsou hnědá, šedá nebo bílá uděláte ze své ratolesti malého dospělého. Barvy jsou to nevtíravé a při správné kombinaci můžete vytvořit módní outfit, za kterým by se otočila i Victoria Beckham. Ne každému rodiči však přijde zábavné stylizovat svého potomka do role dospělého. Vaši přátelé a rodina nepochybně nakoupí miminku roztomilé a vtipné věci. Lidé totiž nemohou odolat nákupu nového oblečení pro novorozence. Vy však myslete na to, že potřebujete takové oblečení, které bude praktické a které například usnadní přístup k dětské pleně pro jednodušší převlékání. Pro inspiraci ještě sdílíme odkaz na Sety triček pro mámu a dítě, a kdybyste si přesto nevěděli rady, co koupit, obraťte se na naši Zákaznickou linku a my vám s radostí poradíme.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek