- Komerční sdělení -aktuality

Stěrače – důležitá součást vozu, kdy je vyměnit a kde koupit nové?

Zřejmě vám nemusíme vysvětlovat, jak moc jsou stěrače pro bezpečnost vaši, ale i ostatních důležité. Každý z nás to moc dobře ví. Problém nastává v té chvíli, kdy nejsou pravidelně měněny. Kdy stěrače nejlépe měnit? A kde je koupit? Měňte stěrače pravidelně, předejdete tak nepříjemnostem a nebezpečným situacím, které mohou vzniknout nejen při dešti, ale i tehdy, když jedete po prašné cestě. 

Kdy stěrače nejlépe měnit

Nejlepší čas pro výměnu stěračů je na jaře. Působící zima, mráz, ale i sůl na silnicích, ve velké míře ovlivňují životnost stěračů. Pokud kupujete stěrače neznačkové za nízkou cenu, dbejte zvýšené opatrnosti a pravidelně je měňte. A jak poznat, že je potřeba uskutečnit výměnu? Nehledě na roční období? První známkou, která by nás měla alarmovat, je jistě špatně setřené okno. Také šmouhy po setření, kapky, poskakování stěračů, vrzání či skřípání.

Pokud jste zaznamenali jednu či více známek, nemeškejte a stěrače raději vyměňte. Neriskujte autonehodu nebo poškrábání čelního skla.

Nákup, který se vyplatí

Můžete objednat levné stěrače s tím, že ušetříte, jenže – podezřele nízká cena by vás vždy měla alarmovat a vy byste si měli dávat pozor na takovéto produkty. Stěrače nemusí být v takové kvalitě, jako například značkové. Nakonec za pár měsíců zjistíte, že jste sice koupili levný produkt, ale nyní jej musíte opět měnit. Takže už můžete být na ceně, kterou byste dali za značkové stěrače. 

Velký význam a jistota jistě spočívá ve značkových stěračích. Ideální bude, pokud si vyhledáte ověřeného prodejce autodoplňků a pomocí filtrování, kam zadáte model a rok výroby vašeho auta, seženete stěrače přímo na váš vůz, tak budete mít jistotu. Vybrat si můžete flat stěrače či ramínkové – tady už záleží jen na vás.  

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy
Předchozí článekZdravá a rychlá snídaně v každém ročním období
Další článekJak se starat o svou pleť z pohledu ženské cykličnosti?

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek