- Komerční sdělení -aktuality

Netradiční cesty k lepšímu sexu. Třetí bod musíte zkusit

1
Sex je o dvojici, ale v některých otázkách se nevyplatí spoléhat pouze na polovičku. Ve smyslu každý chvilku tahá pilku, nebo co si neuděláš, to nemáš, je vhodné přičinit se o vylepšení sexuálního zážitku i svépomocí.

MaM 06.09.2021 11:00 sex, erotika, poprsí Foto: Shutterstock
Ženská masturbace již není tabu.
Přijměte své tělo

Jde o základní předpoklad dobrého sexuálního zážitku a právě s ním má mnoho žen výrazný problém. V takovém případě i to nejlepší snažení přímo dokonalého milence je jako házet hrách na stěnu. Vše se podle expertky na sex Tracey Cox mine účinku, pokud má žena negativní postoj k sobě. Přijměte fakt, že ať vypadáte jakkoli pro někoho můžete být ikonou slasti. S tímto přesvědčením bude sex rázem hezčí. Darmo vám bude partner vyznávat jaká jste pro něj krásná, přijetí sebe samé musí přijít od vás.

Přestaňte jen snít

Uznáváme, že mluvit o specifických sexuálních fantaziích na prvním rande není zrovna nejvhodnější. Pokud jste se tedy nesetkali s novou známostí v erotickém klubu. Pokud jste však v dlouhodobém vztahu, skrupule by v něm neměly mít místo. Tracey Cox, říká, že pokud máte sexuální sny a fantazie, které chcete zkusit, ale ani jejich nevzpomenete, váš sexuální život zůstane pro vás navěky nenaplněný.

sex, pár, vášeň, láska, hádka, problémy
ČTĚTE AJ
Jak si eroticky osvěžit dlouhodobý vztah. Třetí bod určitě zkuste
Masturbujte alespoň dvakrát týdně

Ženská masturbace již není tabu. Dokonce ani ve vztahu. Neměla by však být kompenzací neuspokojivého sexuálního života, spíše jeho stimulací. Tracey Cox tvrdí, že 95% žen dosáhne při masturbaci orgasmus a je to zaručená cesta k tomu, jak poznat, co tělu dělá skutečně dobře. Navíc tím pravidelně stimulujete intimní oblast a více vzrušení znamená i více touhy, libida a chuti užívat si milování.

Učte se

Ženské tělo se věkem mění. Proto je nutné občas se o něm něco nového dozvědět. O hormonálních změnách, tělesných, což vám ve kterém věku může nabudit libido a posunout vaši intimitu. Ale učte se nejen teoreticky, ale i v praxi. Zjišťujte s partnerem, co vám dělá dobře. Jak se mění vaše potřeby od vášnivé rychlovky směrem k dlouhé předehře. Zkoumejte, experimentujte, hlavně nezůstávejte roky na stejném. Pouze tehdy vás bude sex bavit a naplňovat.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek