- Komerční sdělení -aktuality

Opál ve špercích

Drahý kámen opál ve špercích vždy zaujme. Nepřeberné množství barev doplňují různě měnící se odlesky uvnitř kamene. Mléčný, ohnivý nebo temně hnědý, stačí si vybrat, který je pro vás ten pravý a jedinečný.

Co je to opál

Opály jsou drahé kameny o tvrdosti 6 – 10. Většina těchto kamenů pochází z Austrálie, kde se formují v horninách vystavených rozličným vlivům počasí. Austrálie je divoká země, s velmi mnoha druhy zvířat a rostlin. Stejně jako tento divoký a nespoutaný kontinent, který dlouho čekal na své objevení, čekaly i australské opály, až do 19. století, kdy byly objeveny. Rozmanitost Austrálie je vidět i na rozmanitosti opálů.

Mají mnoho barev, modrou, zelenou, mléčnou, hnědou, ohnivou, rudou nebo černou. Mohou být broušené nebo ve formě kabošonů. Nejkrásnější jsou v oblých tvarech nebo surové neupravované. Hodí se do zlata i stříbra.

Magický opál

Opál přináší štěstí, lásku, bohatství a radost. Rozvíjí myšlení a podporuje intuitivní chování. Je to kámen vhodný pro meditaci. Prsteny s opálem vypadají úžasně, obzvláště s mléčně bílým kouskem. Budete mít pocit, jako by vám na ruku přistála sněhová vločka. Opál je kámen mnoha vlastností. Mléčný opál symbolizuje čistotu a nevinnost, naproti tomu ohnivý je symbolem vášně a nespoutanosti.

Ponořením do vody nabývají energii a hra barev se roztančí naplno. Duhové částečky uvnitř kamene obsahují vodu a proto je potřeba jej nabíjet ve vodě. Na slunci mohou vysychat a kámen matní.

Prsteny s opálem doladí každý outfit a náušnice zase podtrhnou krásu a jedinečnost vašeho účesu. Je vhodný na vzácné příležitosti, jako je svatba, ples nebo důležitý večírek, ale také k běžnému nošení. Se šperky s opálem se každá žena neustále cítí jako dáma připravená kdykoliv vyrazit do společnosti. Dodá vám sebevědomí a pozitivní energii za každé situace. Honosí se také léčivými účinky, propojením s čakrami a znameními zvěrokruhu.Jaké druhy opálu existují a další zajímavosti si můžete přečíst na našem blogu v článku Šperky s opálem..

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek