- Komerční sdělení -aktuality

O čem ženy v posteli (téměř!) zaručeně lžou? Pánové, pozor, pokud vysloví …

Sexuální soužití přináší množství příjemných momentů, ale naplňují ho i chvíle pochybování, vnitřní nervozity, dotazů či například přikrašlování reality.

Pravda 22.10.2020 15:00 sexy žena, sexualita, erotika Foto: Shutterstock
Při stálém partnerovi britské ženy zmírňují nároky na velikost mužské pýchy.
S posledním jmenovaným souvisí i nedávné zjištění, které tvrdí, že ženské pokolení dokáže při sexuálním kontaktu předstírat několik věcí. A nejen lhát tělem, ale i slovem.

Jak píše britský The Sun, jednou z věcí, která je zaručeně téměř vždy přikrášlený reality je opěvování partnerova penisu. Poukazování na velikost či kompliment o tom, jak velký je mužský nástroj, je podle novin lží starou jako lidstvo samo.

Sexuální terapeuti se shodují, že ženy nejčastěji tato slova používají při nejistých mužích, kteří sami o sobě pochybují a často řeší velikost svého mužstva. Potřebují neustále utvrzování, že vše je v pořádku, ba přímo ideální, dokonalé, lepší než u jiných mužích.

Z průzkumů přitom vyplývá, že tuto mužskou skupinu tvoří přesně stejní muži, kteří jsou přesvědčeni, že velikost pohlavního údu je hlavním faktorem k uspokojení ženy a málokdo jejich přesvědčí o opaku.

Co se žen týče, ty před časem v jednom britském průzkumu přiznali, že ocení i více centimetrů v mužských trenýrkách. Je to však zejména tehdy, pokud jde o nezávazný vztah, či dokonce sex na jednu noc. Při stálém partnerovi britské ženy zmírňují nároky a průměrná velikost, kterou udávali jako ideální při svém partnerovi, byla kolem 16,3 centimetru.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek