- Komerční sdělení -aktuality

Společný orgasmus

6
Každý orgasmus je krásný, ale ten společný je nejkrásnější. Základem je nesnažit se o něj zuby nehty, spíše aplikovat ty správné principy. Pak přijde nečekaně a o to hezčí.

MaM 21.10.2020 15:00 sex, vztah, intimity, orgasmus Foto: Shutterstock
Je to jeden z nejkrásnějších zážitků, jaké můžete při milování dosáhnout.
Nechte se unášet

Sexuologové hovoří jasně. Sex je magie a proto pokud se o něj ne vědomě snažíte, pravděpodobně se snaha mine účinku. Proto vědomou snahu hoďte za hlavu a nechte pracovat vaše podvědomí. Orgasmus není výsledkem řemeslných dovedností, ale tělesného uvolnění. Hlavně ten společný. Proto se více než na cokoliv jiného zaměřujte pouze na příjemné pocity, na jejich vnímání a všechno ostatní, ať jde mimo vás.

Synchronizujte si hodinky

Společný orgasmus není záležitost, která se podaří dosáhnout na poprvé a také s novým partnerem, ačkoli by byl dokonalým milencem. Jde totiž o to, že každý má jiný čas, kdy dokáže dosáhnout vrcholu rozkoše. A ten je třeba nastavit na stejný. Statistiky říkají, že muži obvykle vrcholí za sedm minut, ženy za 15 a proto je vhodné inspirovat partnera, aby se vašemu tělu věnoval orálně, dotyky, prsty a posledních sedm minut už můžete projít spolu při vášnivé souloži.

Nebojte se masturbovat

Je to velmi dobrá pomůcka. Masturbace při milování není tak osamělá jako v koupelně. Proto pokud vnímáte, že se blíží partnerovy vyvrcholení, klidně můžete tomu svému pomoci například i manuální stimulací klitorisu nebo bradavek. Malý trik, který vám umožní prožít najvrcholnejšie okamžiky ve společném objetí.

použijte lubrikant

Je to zajímavé, ale mnoho žen dosáhlo orgasmu rychleji s použitím lubrikačního gelu. Názory proč to tak je se různí, ale jedním z nich může být fakt, že lubrikant pomáhá lepší synchronizaci. Zatímco žena je stimulována díky lubrikantu intenzivněji, muž je o něco méně drážděn díky hladkému průniku. Vyzkoušejte, možná právě toto je ta poslední část skládačky, která vám chybí k vyvrcholení.

Výhody společného orgasmu

Je to jeden z nejkrásnějších zážitků, jaké můžete při milování dosáhnout. Nejen proto, že společně zažíváte ty nejkrásnější okamžiky, ale i proto, že jste potvrdili svou sladěnost a schopnost navzájem si s partnerem vyhovět. To má dopad nejen na chvíle rozkoše, ale i na podporu vzájemného vztahu. Protože pokud děláte něco společně, vždy to je hezčí než každý zvlášť.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek