- Komerční sdělení -aktuality

Jasněji to už nejde! Zde je 5 znaků, že máte zdravý vztah

Jak jste na tom s partnerem vy? Můžete popsat váš vztah jako zdravý a fungující?

Pravda, pf 21.10.2020 13:00 rande Foto: Shutterstock
Jste ve vztahu spokojeni?

  1. Těšíte se jeden na druhého

Ať už se vidíte po jednom dni nebo po dvou týdnech, stále se jeden na druhého těšíte. Máte radost, když otevíráte dveře na bytě a z kuchyně se na vás usmívá ON.

  1. Hledáte řešení pro vaše problémy, ale i pro problémy jiných

Znamení, že máte zdravý vztah: Společně najdete řešení svých problémů. Nezáleží na tom, do jaké míry starosti partnera ovlivňují váš život – přestože jsou malé, je skvělé, že jejich partner nepovažuje za zanedbatelné. Stejně dokážete diskutovat o problémech jiných a společně přicházet na možnosti jejich řešení.

  1. Máte sex

Chuť na sex s partnerem nikam nezmizela. Jistě, není to vášeň jako během prvních měsíců vašeho randění, ale horké chvíle v posteli si stále dokážete vychutnávat. Udržujete váš sexuální život stále akční, sexu se nevyhýbají. Hledáte nové možnosti, aby vás sex stále bavil.

Pause0% VolumeAd

  1. Rychle si odpouštíte

Rozzlobil vás partner? Ve zdravém vztahu rychle vyčistíte vzduch, problém si vyjasnit, řeknete, co vás trápí či zlobí. Starosti či zklamání nedusí v sobě, nemáte strach se svěřit či říci, co se vám nelíbí. Ani pro jednoho z vás není těžké přiznat si chybu a omluvit se. Každý dělá chyby, ve vztahu se však soustředíte se na to podstatné.

  1. Jste otevření a čestní

Pokud se vyskytne problém, říkáte otvoru. V dobrém vztahu můžete upřímně mluvit o pocitech, o radostech io trápení. Nemáte proč partnerovi lhát a jeho by ani nenapadlo kontrolovat vám mobil. Na otázky dostanete vždy odpověď, bez vytáček či podrážděné reakce.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek