- Komerční sdělení -aktuality

Pro své divadlo potřebují publikum! Tato znamení milují drama

S následujícími znameními zvěrokruhu nemůžete žít jen tak v klidu. Přestože se neděje nic vážně, milují drama a před blízkými často předvádějí pořádně divadlo.

Pravda, pf 18.10.2020 15:00 vztah, hádka, rozchod Foto: Shutterstock
Opět drama?
Hysterické výstupy, křik, pláč – na druhé straně extrémně projevy radosti … Blízkých a přátel či kolegů často potřebují jako vděčných diváků svých výstupů.

Rak

Rak je ten, kdo dříve či později opustí stůl při rodinné večeři. Stačí nevinná poznámka a toto znamení se „urazí“ do morku kostí. Ostatním však nejdříve vytmaví všechny jejich nedostatky a potom teatrálně opustí místnost. Ačkoli tyto výstupy rodinné pohodě nijak nepřidávají, na další setkání rak dorazí, jako kdyby se nechumelilo. Vášně v něm rychle vzplanou, ale následně i opadnou.

Lev

Lev je rád středem pozornosti a miluje tyto mini představení. Jakmile ho někdo „vytlačí“ ze záře reflektorů, pozornost si velmi rychle opět snaží získat pro sebe. Ano, i za cenu výstupu, který není všem příjemný. Lev žije velmi vášnivě, ne každému partnerovi takové prožívání vyhovuje. Chce to k lvu benevolentnější přístup a na jeho povahu si třeba zvyknout. I na to, že to bude zřejmě vždy výlučně on, o kom se bude ve vaší společnosti mluvit.

střelec

Pokud si někam vyrazíte se střelcem, nudit se nebudete. V životě tohoto znamení zvěrokruhu se vždy děje cosi „velké“ a důležité. Střelec žije svůj život naplno a stejně prociťuje i všechny emoce. To vede k extrémním. Lidé kolem něj, aniž by z toho byly zvlášť nadšení, jsou vždy do jeho výstupů vtaženi. Střelec vyžaduje publikum, potřebuje své emoce neustále s někým sdílet – sám se svou radostí či smutkem nezůstane!

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek