- Komerční sdělení -aktuality

5 kousků v šatníku, které si koupíte dnes, ale nosit je můžete roky! Zde jsou …

Investice do nových kousků oblečení nebo doplňků by mělo být smysluplné a s ohledem na nadsezónnosť. Přesně na to se zaměřují i ​​naše tipy.

Pravda 20.08.2021 06:00 trench9999
Trenčkotové kabát v off-white barvě, prodává Mango za 99,99 eura.
Přestože se ještě na mnoha místech doprodávají oděvy na léto, ve většině obchodů a na portálech jsou již přítomny nové kolekce. Samozřejmě, pokud patříte mezi zaryté sledovateľky trendů, velmi dobře už asi víte, co se bude nosit na podzim a co byste si měli pořídit.

Naše rada však zní, nezapomeňte ani na pár kousků, které dokážete nosit bez ohledu na sezónu. Klidně si je obléknete už zítra, vynosíte jejich v říjnu či listopadu a znovu je vytáhnete ze skříně příští rok po zimě. Takové nákupy mají mnohem větší smysl – nejen pro vaši peněženku, ale i samotnou planetu, pro kterou je módní průmysl a jeho nadměrná produkce jedním z největších znečišťovatelů.

A do čeho tedy investovat se zárukou, že si to budete vědět obléci io pololetí, rok či tři roky?

Pause0% VolumeAd
10 tipů na nadsezónne oděvy, co si můžete koupit
FOTOGALERIE
Vzorovaná dámská bunda na způsob …
Košilová halenka z polyesteru se saténovým …

  • 7Plisovaná sukně z dílny značky Reserved, …
    trenčkot

Patří mezi ty nejtrendovější dámský kabáty. V kurzu je vlastně každou sezónu, nosí se zejména na jaře nebo podzim, ale místo mu najdete i během chladnějších srpnových večerů, pokud vyrážíte na drink do města. Případně v rámci společenských událostí v zimě, kde se řadí mezi ty nejideálnější kabáty na šaty, které nechcete pomačkat. Vybírejte s ohledem na neutrální barvy, ty se kombinují bez problémů, svědčí sportovnějšímu, byznys i společenskému ražení vašeho celkového stylingu.

plisovaná sukně

Je to pravděpodobně ten nejpopulárnější kousek v rámci nabídky trhu s dámskými sukněmi. Důvod je prozaický. Plisování působí žensky, opticky pracuje s postavou a vylepšuje drobné nedostatky, skvěle také funguje s postavou při pohybu. V létě můžete plisovanou sukni nosit jen tak, bez punčoch a s teniskami. Na podzim k ní přidáte výraznější punčochy (například i s důrazem na efekt color-blocking) a vypadáte tip-top.

košilová halenka

Opět jeden z oděvů, který se dobře kombinuje, přičemž ho ocení dáma, která navštěvuje denně kancelář, ale i taková, která má ráda denim a nejčastěji ji vidíte v džínových kalhotách nebo sukni. Čistá linie, minimalistický střih, pánský nádech – to vše umožňuje košilovým halenkám fungovat v rozmanitých styling.

France Cannes 2021 Annette Photo Call
ČTĚTE VÍCE
Pokud ještě zkusit toto léto šortky, pak takové! Nosí jejich hvězdy, máme 10 tipů
Biker-jacket (Motorkářská bundička)

Opět jeden z oděvů, který se dá nosit celý rok. Motorkářské bundičky jsou mladistvé, trošku provokativní, sexy, mají šmrnc a často i zajímavý nápad. Kromě klasických kožených vyhotovení můžete sáhnout i po umělé náhradě, případně alternativách z tužšího materiálu jako je Zakaria, bavlna, směsové tkaniny. Nebojte se ani vzorů. Přestože ty se mohou jevit jako příliš sezónní, při správném výběru najdete kousek, který se také dá nosit roky.

Tenisky

Máme je doma asi všichni, ale obvykle jsou buď výslovně sportovní nebo pak až příliš elegantní. Vsaďte na fúzi těchto dvou přístupů, přičemž ale volte co nejvíce neutrální barevnost, která se dobře kombinuje s oděvy. Kromě tónů jako je písková, béžová či off-white je zde samozřejmě i nesmrtelná bílá. Při dámských teniskách skvělá sázka na několik let (akorát je musíte pečlivě opatrovat).

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek