- Komerční sdělení -aktuality

Těhotná a stále sexy? Zkuste to jako Veronika se šaty na tělo

Mnoho žen v období těhotenství řeší, jakou garderobu vlastně zvolit, aby byla pohodlná, ale zároveň ženská. Nedejbože, že se do toho přihodí nějaká společenská událost. To už je hotový problém na stole.

Těhotná Veronika Nízlová se také objevila na markízácké letním večírku.
Ale i s ním se dá poradit a jednu z alternativ v úterý večer na párty televize Markíza ukázala i budoucí maminka Veronika Nízlová. Zpěvačka z dua TWiiNS, která překvapila až v červenci zprávou o požehnaném stavu, se objevila na akci s již výrazně zaobleným bříškem.

Přehlédnout ho nemohl asi nikdo, protože Veronika dopřála svým těhotenským křivkám elastický materiál. Vybrali si úpletové šaty s rozparkem, v nichž tělovém odstínu byly zatkané třpytivé vlákna. A celé to doplnila zkrácenou koženou bundičkou na motorkářský styl.

Elastické šaty pro těhotné? Zkuste to takto
FOTOGALERIE
Elastické mírně rozšířené šaty COS, prodávají …
Svetrové šaty s vysokým rozparkem Cellbes, …

  • 9Elastické svetrové šaty Supermum, prodává …
    Jasné, že podobný styling neulahodí každé dáme, ale určitě se dá vnímat jako jedna z alternativ v rámci výběru garderoby v období těhotenství, pokud se dáma chce cítit přitažlivě a také sexy. To Nízlovej určitě upřít nemůže ani ten, kdo namísto dekoltu či rozparku zvolí raději obepíná modely.

Pause0% VolumeAd
V tomto případě je však pointa v šatech z úpletu a elastických materiálů, které půvabně obkreslí křivky. Odvážnější i tradičnější a decentní – v naší galerii si můžete prohlédnout oba typy. A nezapomeňte si proklikat i galerii celebrit, které vyrazily na markízácké mejdan.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek