- Komerční sdělení -aktuality

Blond hříva a něžná bílá = TOP kombinace!

Už desetiletí neplatí, že sněhobílou barvu by si měli uzurpovat jen nevěsty či dívky a mladé ženy před provdáním. Přesto se volba bílé barvy v šatníku stále spojuje s pozorností okolí – možná i proto, že pokud jste od hlavy k patě oblečená v tomto odstínu, nedá se to přehlédnout.

Pravda 24.08.2021 06:00 628246839 Foto: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia
Modelka a ambasadorka několika charitativních programů Taťána Gregor Brzobohatá.
S tím pravděpodobně kalkulovali i dámy na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde se momentálně od pátku soustřeďuje to nejdůležitější šoubiznisové dění na obou stranách československé hranice. Několik z nich potvrdili výběrem bílé kreace náklonnost k trendům, ale také snahu o zabodovanie elegancí a krásou.

Jak již naznačuje trojice vybraných dám, sáhnout po bílé mají větší sklon blondýnky. A dá se tomu rozumět. Sněhobílý tón totiž velmi pěkně ukáže v kombinaci s plavými tóny ve vlasech. Přestože se momentálně nosí spíše studené tóny, v tomto případě funguje i spojení s teplými blond tóny ve vlasech. Pokud k tomu přidáte jakoby sluncem políben look, tedy jemné opálení v obličeji či na odhalené kůži ramen nebo rukou, výsledek je skutečně nepřehlédnutelný.

zvětšit
Modelka Veronika Chmelířové v bílých šatech s … Foto: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia
Modelka Veronika Chmelířové v bílých šatech s detailem vázání v dříku.
Na festivalu ve Varech snad nejvíce zabodovala modelka a charitativní ambasadorka Taťána Gregor Brzobohatá. Její volba sukně s aranžování krajkovou vrstvou a jemně prodloužené vesty v dříku definované hrubším přepásáním byla zkrátka dokonalou ukázkou elegantní ženské garderoby, která obstojí při denních povinnostech a klidně v ní můžete rovnou strávit i společensky orientovaný večer.

Pause0% VolumeAd
O něco více k byznys looku se přibližuje model šatů, který si na večírek známé banky oblékla modelka Veronika Chmelířové. V tomto případě to vlastně byla ideální volba – právě bankovní prostředí si ptalo jistou serióznost a bílé šaty s dlouhými rukávy a efektem přepásání v dříku tuto potřebu uspokojili. Při pracovním setkání si samozřejmě lépe zapnout o jeden či dva knoflíky směrem nahoru – jinak je to však inspirace bezchybná.

zvětšit
Bývalá misska a modelka Karolína Mališová v … Foto: JHPhoto / Česká editoriální fotografie / Profimedia
Bývalá misska a modelka Karolína Mališová v kombinaci zdobeného korzetu a kalhot v sněhobílé barvě.
Nejspolečenštější charakter bílé barvy na oděvní kreaci pak ve Varech předvedla bývalá misska Karolína Mališová. Vyšívaný a zdobený korzet vytvářel právě noblesní charakter looku, ale ve spojení se širokými nohavicemi dostával jakýsi ležérnější a uzemněn charakter. Opět dobrá volba, navíc ideální i díky své variabilitě, zda rozdělení na kusy a kombinování iv rámci jiných stylingů.

Všechny tři zmíněné dámy jsou skvělým příkladem, jak mohou blondýnky nosit bílou barvu. A samozřejmě nemůžeme si odpustit ani malý bonus v podobě Daniely Peštové a její sněhobílé kombinace od značky Zimmermann.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek