- Komerční sdělení -aktuality

TOP trendy v líčení, které ovládli podzim: Podívejte se podle stylů, který look vám přistane

Který make-up look se vám hodí? Podzimní paleta barev nabízí to nejlepší, co můžete vaší tváři dopřát, inspirujte se naším výběrem.

TOP trendy v líčení, které ovládli podzim: Podívejte se podle stylů, který look vám přistane
Nahlédněte spolu s námi na přehlídková mola a inspirujte se look, které pro vás připravili světoví make-up artisti
Sjednocená pleť jako od profesionála
Oddělené řasy bez zatížení

Nahlédněte spolu s námi na přehlídková mola a inspirujte se look, které pro vás připravili světoví make-up artisté. Podzimní tradiční paleta zemitých tónů nás nepřestává bavit a vždy je co objevovat. Objevte i vy svůj look, který vás zaujme nejvíce!

Sjednocená pleť jako od profesionála
Na pohled jednoduchá záležitost, realita nám však ukazuje něco jiného. Jednotnou pleť, jakou nám vytvoří profesionálka, není vůbec tak snadné dosáhnout. Je třeba porozhlédnout se po kvalitním výrobku. Pudr Shiseido Makeup Synchro Skin Self-Refreshing Custom Finish Powder Foundation z laboratoře japonských vědců v sobě opět nese revoluční technologii založenou na formule ActiveForceTM technology. Pudr se houbou je navržen tak, aby se na vaši pleť dostalo akorát množství a dosáhli jste krásný ucelený tón. Díky technologii Synchro Skin Responsive Sensory Technology je pudr přizpůsoben potřebám vaší pokožky a tomu, jak reaguje na změny ve vašem prostředí.

Oddělené řasy bez zatížení
Najít správnou řasenku vhodnou pro vaše řasy je vždy tak trochu výzva. Pružné, oddělené řasy bez zatížení jsou požadavky, které očekává každá z nás. Maybelline Lash Sensational Roses má složení obohacené o ošetřující šípkový olej a minerální pigmenty. Šípkový olej navíc dodává řasám pocit pružnosti a má regenerační a ošetřující účinky.
Je to právě maskara, která díky pohledu o ženě prozrazuje nejvíce. Stejně, jak s ní dokážete pomoci zvýraznit přirozenou krásu, můžete ji i nesprávným výběrem a aplikací „zabít“.

Detail, který je v líčení třešničkou na dortu
Na konci rutiny líčení po sjednocení pleti pudrem aplikujte tvářenku na oblast kostí. Mikro-práškové složení La Roche-POSAY Toleriane tvářenky zabezpečuje dlhotrvácnosť bez zatížení. Barevný odstín se snažte vždy odhadnout takový, který je vaší pleti blízký a nevytvoří markantní rozdíly. My jsme vybrali Rose Doré. Přirozenost je doménou současné moderní ženy.

Bio oční stíny, které nezatíží víčka
Bio kvalitě patří svět. Tak, jak se postupně mění celý život kolem nás, dekorativní kosmetika není výjimka. Multifunkční paletka se čtyřmi odstíny vysoce pigmentovaných trendy barev Zuii Bio QUATRO Metallic hází metalické odlesky. Tajemství těchto unikátních stínů spočívá v tom, že jsou bio. Což v překladu znamená, že tyto konkrétní jsou vyrobeny z květových a bylinných výtažků. Citlivá kůže na očních víčkách tak není zatěžována a namáhána.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek