- Komerční sdělení -aktuality

Třpytky k Vánocům patří: Krok za krokem jako vyčarujete sváteční glamour efekt

Během Vánoc je toho povoleného jaksi víc. Dokonce i v oblasti líčení. Odhoďte zábrany a sáhněte po výraznějším líčení s glamour efektem.

Chcete-li tento rok opravdu svátcích zazářit, poradíme vám jak opravdový glamour efekt dosáhnout. Ano, vše co se trbiece je IN. A platí heslo, nešetřete a nebojte se extravagance. Chce to však správnou techniku ​​a přesně vědět jak na to.

  1. Nejprve na celé oční víčko naneste matný oční stín jako základ. Rozetřete ho štětcem do stran. Nezapomeňte na tenkou linku i ve spodní linii oka.
  2. Dominující třpytivou barvu pak aplikujte do středu očního víčka. I v této fázi, jej můžete pro tzv. wow efekt jemně rozmazat. Právě díky třpytkami, získáte mnohem hlubší a magickejší pohled.
  3. Pokračujte řasenkou, kterou naneste ve dvou vrstvách. Po každé vrstvě, nicméně alespoň minutu počkejte, abyste předešli slepení. Dobré je ještě předtím řasy natočit.
  4. Nyní přichází na řadu obočí. Je důležité věnovat mu pozornost, protože dotváří dokonalý celkový look. Stačí vám tužka, gel na fixování a štětec.
  5. Rty by v tomto případě měly být spíše v nude odstínech. Použijte noční masku na rty, abyste předešli jejich popraskání, naneste kvalitní balzám a až poté rtěnku. V zimě se leskem vyvarujte, jelikož mají tendence vysoušet.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek