- Komerční sdělení -aktuality

Stylové podprsenky na cvičení: Nejnovější kousky vám navždy zvednou sebevědomí

Sportovní podprsenky, které jsou prostě sexy. Ciťte se během cvičení atraktivní a pořiďte si jeden kousek, který vám navždy zvedne sebevědomí.

Sportovní podprsenka, to už není jen nutnost. Nejnovější fashion trendy jasně dokazují, že jde o kousek, který vám navždy zvedne sebevědomí.

V rámci vaší cvičební rutiny je vhodné mít jich několik a obměňovat v závislosti od sportu. Více fashion kousky si můžete dopřát na jógu či pilates. Při běhu upřednostněte spíše modely, které dekolt zafixují a zároveň poskytnou komfort.

Inspirujte se: Sportovní styling, které jsou IN: Módní trendy ovládli tenisky, které si s těmito outfity zamilujete

Fashion podprsenka na cvičení
Sportovní podprsenky procházejí stále revolucí a důkazem je i spolupráce Kappa x Tezenis, která s sebou přináší ty nejvíce sexy střihy podprsenek na sport, jaké jsme dosud viděli. My jsme vybrali model, který je kompromisem mezi sexy a sportovním a nese s sebou jistou dávku fashion.

Fashion podprsenka na cvičení
Fashion podprsenka na cvičení
ZDROJ KAPPA X Tezenis, Tezenis
Vyztužená tvarující podprsenka
Velmi žensky působí i podprsenky, které jsou vyztuženy a přizpůsobené ženským prsům tak, aby se ženy v nich cítili maximálně atraktivní. Pastelové odstíny jsou velmi oblíbené a pokud například v běžném životě nepatříte mezi ty, kteří si ulítává na barvách, v případě sportu to změňte. Sportovní podprsenky od Victoria Secret si vás získají.

Podprsenka jako tílko na špagetových ramínkách
Velmi obdobné sportovní podprsenky mají i Pink. V současnosti se do popředí dostávají jemně vroubkované podprsenky z materiálu jako tílko a stejně tak na špagetových ramínkách připomínajících klasickou podprsenku. V jednoduchosti je krása a o tom se přesvědčíte, když si jednu takovou obléknete na tělo.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek