- Komerční sdělení -aktuality

K dražbě vůbec nemusí dojít

Nečekejte, až vám exekutor prodá vaši nemovitost v dražbě. Tomuto kroku se dá předejít a získat tak za svou nemovitost mnohem více finančních prostředků.

Pokud se vám přihodilo, že jste vinou okolností nebo špatných životních rozhodnutí obdrželi exekuční příkaz na nemovitost, ještě nemusí být nic ztraceno. Nezoufejte a raději tuto situaci vhodným způsobem řešte, dokud je ještě čas. Jednou z možností je takzvaný zpětný leasing, který se zakládá na odkoupení vaší nemovitosti firmou, která splatí vaše pohledávky a poté vás stanoví nájemcem. 

  • Pokud se nemovitost prodá v dražbě, pak jde jeho prodejní hodnota hluboko pod cenu a vy se zbytečně ošidíte. 

Jste v exekuci? Pak s bankou nepočítejte

Poté, co vyřešíte tuto záležitost, můžete pokračovat zpět na pevnou zem. V další cestě za oddlužením by vám mohla pomoci některá nebankovní půjčka. Je však nutné dobře počítat, abyste se nedostali do ještě větších obtíží. Díky tomu, že nejste pro banku dostatečně bonitním klientem, nemůžete si vzít klasickou hypotéku. Tento způsob můžete zvolit, až bude opět s vašimi pohledávkami vše v pořádku. Další podmínkou je také čistý rejstřík dlužníků. Tam ale dochází z vymazání vašeho jména až po několika letech po zaplacení dlužných částek. Řešením by mohla tedy být půjčka bez registru s NRKI

  • Až bude tedy pro vás situace opět příznivá, můžete se informovat o svých možnostech v oblasti hypoték pomocí webového nástroje, kterým je hypoteční kalkulačka
  • Ta vám prozradí především údaj RPSN, ze kterého se dozvíte vše potřebné. 

Nebankovní poskytovatelé nabízejí rychlá řešení 

U nebankovních poskytovatelů finančních produktů klienti vítají především rychlé vyřízení a snadnou dostupnost. Půjčky se totiž dají vyřídit z pohodlí domova, bez toho, že byste museli hledat kamennou pobočku. Online půjčky jsou rychlé a nabízí se celá řada věřitelů. 

  • Hlavní zásadou ale je, aby byl právě ten váš uveden na seznamu České národní banky. 

Pak máte jistotu, že disponuje licencí a jedná se tedy o solidního partnera pro uzavření úvěrové smlouvy.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy
Předchozí článekVýpovědní lhůta
Další článekDětský kočárek a životní styl

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek