- Komerční sdělení -aktuality

Dostaňte svou pleť před zimou do formy: Pomůže kombinace ošetření, které navrátí pružnost a zbaví vás nedostatků

hydratace nadevše
Možná byste se divili, ale naše pleť je v zimě často dehydrovatelnějčí jako během horkých dní. Hydrataci třeba dodržovat jako navenek (krémy, séra), tak i zevnitř (správný podíl vitamínů a pitného režimu). V zimě je čas na hutnější krémy, s vysokým obsahem vitamínů a na vyřazení lehkých hydratačních fluid, které prostě v zimě nestačí.

„Skvělým pomocníkem jsou jednorázové látkové masky, které již nyní dostanete koupit kdekoli – jsou vysoce hydratační a zatímco v létě mohou pleť promašťovat, nyní jsou takové akorát. Sledovat bychom si měli i rapidně změny teplot – přetopené místnosti a mráz venku neprospívá žádné pleti, „říká na úvod expertka na krásu – Karolína Volkov, která je majitelkou salonu DnJ DNA.

„Pokud je někdy čas na hydratační kosmetické ošetření tak nyní. Většinou je v salonu spojují kosmetičky s aktivní masáží pleti, která stimuluje kolagen a pomalu, ale jistě pleť vypíná, pokud ji i doma děláme svědomitě.“

Zkuste doma „face gym“ – ubere věk a rozzáří pleť
Takzvaný „face gym“ se k nám na Slovensko ještě nedostal v úplné míře, ale obličejová gymnastika je opravdu skvělá. Pro pleť má prokazatelné účinky.

Kromě grimas a rychlé ruční masáže, kterou si umíte nastudovat z online videí, k tvorbě kolagenu přispívají různá zařízení či ručně nástroje, nejznámější a cenově nejdostupnější jsou dermarolleru. Tyto nástroje sice vypadají strašidelně, neboť jde o jemné narušování bariéry pokožky mikrojehličkami a tvořením malých ranek, ale pokud začnete s co nejmenším průměrem milimetrů, nemusíte mít z tohoto ošetření žádné obavy. Klidně ho můžete dělat z pohodlí vašeho domova. Na velmi podobném principu funguje funkčnější salony ošetření – mezoterapie.

Ošetření, které vám navrátí elasticitu a podpoří tvorbu kolagenu
„Při tomto ošetření se do pokožky jemnými vpichy aplikují séra s vyšším poměrem koncentrátu kyseliny hyaluronové, nebo různých vitamínů či sér, které hydratují a zlepšují elasticitu pokožky. Vypíná nejen povadlé části obličeje, ale i krku či dříku, kromě toho rozjasňuje pleť a zpevňuje pokožku . „

„Výjimečnost této metody spočívá v tom, že expresně a rychle podporuje tvorbu kolagenu, vyhlazuje, rozzařuje a hydratuje pokožku. Při mezoterapii často doporučujeme klientkám kúru, která sestává v minimálně 3 ošetřeních, není však dobré ji opakovat častěji než jednou za 4 týdny, „vysvětluje expertka na krásu – Karolína Volkov.

Velmi oblíbené a hlavně funkční salonní ošetření je i diamantová mikrodermabraze. Jde o jemné zbrušování povrchové vrstvy pokožky, které odstraní odumřelé části, díky čemuž jsou jednoduše řečeno póry čistší, naše pleť snadněji regeneruje. Toto ošetření je méně závažné než velmi podobný chemický peeling a proto má i méně kontraindikací. Těmi jsou jen závažná onemocnění kůže jako je rosacea či ekzém.

Pokožka hned působí svěžejší, hydratovanější a je jemná na dotek. Můžete pozorovat i lehčí nanášení make-upu, za což po ošetření vděčíme hydratující účinku. „Právě zimní měsíce jsou na toto ošetření ideální, jelikož kromě jmenovaných benefitů řeší i Mikropigmentace pleti, způsobené slunečním zářením. Účinky diamantové dermabraze jsou viditelné již po prvním ošetření.“

„Na tomto ošetření je nejlepší, že je to zcela neinvazivní metoda, což znamená, že nenarušuje integritu pokožky – žádné jizvy a tedy okamžitý návrat do normálního života bez potřeby na zotavení pleti.“

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek