- Komerční sdělení -aktuality

Nejlepší vybavení k moři

Léto už je za rohem a možná se právě Vy chystáte na dovolenou k moři. No jo, jenže co s sebou? Opalovací krém či sluneční brýle jsou asi samozřejmostí. Ale co takhle boty přímo do vody nebo pončo, které vám bude sloužit zároveň jako oblečení i ručník? 

Pokud si potrpíte na vysokou kvalitu a spolehlivý výrobek, je značka Mystic právě pro Vás.

Ručníkové pončo

Ať už se jedete opalovat nebo si užít adrenalinových sportů, zaručeně se Vám bude hodit ručníkové pončo. Poté, co vylezete z vody se můžete zabalit místo do ručníku do stylového ponča, které Vás nejen usuší, ale i zahřeje. Je totiž dostatečně dlouhé i volné, z vysoce savého materiálu. Mystic poncha jsou z vrchu nepromokavá, neprofoukavá, a uvnitř měkká a příjemná při dotyku s pokožkou. 

Mají kapuci, která Vás ochrání jak před studeným větrem, tak i pálícím sluncem. A některá jsou s praktickou kapsou na přední straně, do které se vejdou nejpotřebnější věci.

Pončo samozřejmě funguje oboustranně. Vás usuší, a zároveň ochrání třeba sedačku v autě nebo jiné povrchy před mokrým neoprenovým oblečením. Nebudete se tak muset bát, že si „zase všechno zamokříte”. 

Lze také použít jako „převlékací kabinka” z oblečení do plavek a naopak – je na to dostatečně prostorné. Nikdo siani nevšimne. 

Mystic ponča můžete pořídit pro celou rodinu. Máte na výběr z dámských, pánských i dětských, v různých barvách a stylech – každé je jiné. Hodí se zkrátka úplně pro každého.

Neoprenové boty

Pokud jste fanda vodních sportů jako kiteboarding, yachting, windsurfing nebo paddleboarding, rozhodně oceníte neoprenové boty od značky Mystic. Můžete si vybrat ze široké nabídky. Boty se liší např. silou materiálu nebo tvarem. 

Jsou anatomicky tvarované, aby co nejlépe držely na nohou. Některé mají z tohoto důvodu i oddělený palec. Popruhy jsou navrženy tak, aby při sportu nikde nepřekážely.

Pečlivě Vás ochrání před studenou vodu, a to není radno podceňovat. Nohy totiž při vodních sportech prochladnou nejdříve. 

Ochrání nohy samozřejmě také před ostrými předměty, jako jsou třeba kameny, škeble nebo vodní ježci, ať už ve vodě nebo na souši.

A pokud přece jen sportům tolik nedáte, můžete je použít „jen” jako komfortní a odolné boty do vody. Jsou lehké, vzdušné, protiskluzové… zkrátka vše, co si od bot do vody můžete přát.

Bikini Mystic

Na závěr něco speciálně pro dámy! Stylové a sportovní bikiny pro každou příležitost. Jsou dostupné v různých střizích i velikostech, takže si určitě vybere každá z Vás. Budete chtít prokouknout na pláži se zářivými barvami nebo se více cítíte na elegantní černou? Je čistě na Vás, jak se předvedete světu. 

Bikini jsou mimořádně praktické. Vrchní díl je ve tvaru klasické sportovní podprsenky, takže si můžete nerušeně užívat sportu i vodních radovánek bez obav, že top spadne. Obsahuje také vycpávky, které jsou však vyjímatelné. A mnohým z Vás jistě udělá radost i zip zepředu u některých modelů.

Dají se také použít jako spodní vrstva pod neopren proti odření.

Značka Mystic nabízí kromě výše zmíněného sortimentu také další kvalitní vybavení, které Vám zaručeně zpříjemní pobyt u moře. Stačí si jen vybrat. 

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek